Basketbolda_10._Uluslararasi_Antrenor_Gelisim_Semineri_basladi-didimhaber.net
24-06-2016

Basketbolda 10. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri başladı

Basketbolda_10._Uluslararası_Antrenör_Gelişim_Semineri_başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu tarafından bu yıl 10.\'su düzenlenen Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri, Kuşadası’nda başladı.

Uğur İnan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimleri; Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Türkiye Basketbol Federasyonu 2.Başkan Vekili Av. Akın Süel, TBF YönetimKurulu Üyesi Yusuf İzzettin Güven, TBF Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr Seyfi Savaş ve TBF Genel Sekreteri Celal Arısan da takip etti.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Basketbol Federasyonu 2. Başkan Vekili Av.Akın Süel, \"Çok ciddi ve uzun vadeli bir iş yapıyoruz. 15 yıl kadar sporculuk ve kulüp yöneticiliği yaptım. 17 yıldır da Türkiye Basketbol Federasyonu’nda görev yapıyorum. Antrenörün ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Tekniğin yanında sosyolojik anlamda önemi de var. Teknik anlamda bu seminerde elbette bilgiler verilecek. Ben daha çok işin sosyolojik kısmını önemsiyorum. Antrenörlerin hepsi birer lider. Çocuklarımızın yetişmesinde önemli isimler. Antrenörlerimiz, 24 saat boyunca çocuklarımızın gelişiminde, derslerinde ve beslenmelerinde bile yer alıyorlar. Antrenörlerimizin gelişimi, toplum için çok önemli. Bu seminerin camiamıza faydalı olmasını diliyorum.\" dedi.

TBF Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr Seyfi Savaş ise konuşmasında şunları söyledi:

\"Bu yıl 10.\'sunu gerçekleştirdiğimiz seminer, üç gün sürecek. Bu organizasyonda çok değerli antrenörler yer alacak. Avrupa\'nın çok ciddi antrenör klinikleri arasına girdik. Hepimiz bu bilgileri değerlendirmenizi diliyoruz. Bu sene ayrıca uzun oyuncu tekniklerinin uygulaması da olacak. Eğitimin değişik bir bölümünün olacağını söyleyebilirim. Umarım üç gün boyunca yararlı işler olur.\"

Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk da öncelikli olarak katılımcılara başarılar dilerken, çok başarılı bir seminer olacağına inandığını da belirtti.

Seminerin açılışında Anadolu Efes Kondisyoneri Ozan Şirikçi, \'Genç Takım Sporcularının A Takıma Geçişlerinde Kuvvet Entegrasyonu\' eğitimi verdi. Şirikçi, altyapı oyuncularının ağırlık ve kuvvet yönünden A Takım seviyesine ulaşması için yapılması gerekenlerle ilgili bilgiler verdi.

   
Şah_Emlak_Didim
didimpazar

Motosiklet Yarışı Rüzgârı

Turkiye'nin İlk Yerli Güneş Hücresi

Didim Yerel Seçim Sonuçları

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı

Zeytin Ağacı Budama Kursu Sertifika Töreni

Kuşadası’nda “Aydem Sınıf Kitaplığı” Oluşturuldu

Aydın Çağırıyor

Gediz Elektrik CBܒdeki Konferansa Enerji Kattı


_Tedavi_goren_cocuklara_ve_ailelerine_muzik_performansi
Tedavi gören çocuklara ve ailelerine müzik performansı..

Uluslararasi_6.Tarim_Fuari
Uluslararası 6.Tarım Fuarı..

Didim_Emlakcilar_Listesi
Didim Emlakçılar Listesi..

Turkiye'nin_Ilk_Yerli_Gunes_Hucresi
Turkiye'nin İlk Yerli Güneş Hücresi..


sinyaller-com

facebook_didimhaber twitter_didimhaber
didimpazar

Sah_Emlak_Ltd_sti_Didim
My_Eden_Didim


ADM_Elektrik_Dagitim'indan_Kizilay_Ile_Ornek_Isbirligi
ADM Elektrik Dağıtım'ından Kızılay İle Örnek İşbirliği..

Aydin_Cagiriyor
Aydın Çağırıyor..

Bereket_Enerji_Grubu’nun_22._hidroelektrik_santrali_Akinci_HES_devreye_alindi
Bereket Enerji Grubu’nun 22. hidroelektrik santrali Akıncı H..