Basketbolda_10._Uluslararasi_Antrenor_Gelisim_Semineri_basladi-didimhaber.net
24-06-2016

Basketbolda 10. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri başladı

Basketbolda_10._Uluslararası_Antrenör_Gelişim_Semineri_başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu tarafından bu yıl 10.\'su düzenlenen Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri, Kuşadası’nda başladı.

Uğur İnan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimleri; Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Türkiye Basketbol Federasyonu 2.Başkan Vekili Av. Akın Süel, TBF YönetimKurulu Üyesi Yusuf İzzettin Güven, TBF Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr Seyfi Savaş ve TBF Genel Sekreteri Celal Arısan da takip etti.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Basketbol Federasyonu 2. Başkan Vekili Av.Akın Süel, \"Çok ciddi ve uzun vadeli bir iş yapıyoruz. 15 yıl kadar sporculuk ve kulüp yöneticiliği yaptım. 17 yıldır da Türkiye Basketbol Federasyonu’nda görev yapıyorum. Antrenörün ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Tekniğin yanında sosyolojik anlamda önemi de var. Teknik anlamda bu seminerde elbette bilgiler verilecek. Ben daha çok işin sosyolojik kısmını önemsiyorum. Antrenörlerin hepsi birer lider. Çocuklarımızın yetişmesinde önemli isimler. Antrenörlerimiz, 24 saat boyunca çocuklarımızın gelişiminde, derslerinde ve beslenmelerinde bile yer alıyorlar. Antrenörlerimizin gelişimi, toplum için çok önemli. Bu seminerin camiamıza faydalı olmasını diliyorum.\" dedi.

TBF Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr Seyfi Savaş ise konuşmasında şunları söyledi:

\"Bu yıl 10.\'sunu gerçekleştirdiğimiz seminer, üç gün sürecek. Bu organizasyonda çok değerli antrenörler yer alacak. Avrupa\'nın çok ciddi antrenör klinikleri arasına girdik. Hepimiz bu bilgileri değerlendirmenizi diliyoruz. Bu sene ayrıca uzun oyuncu tekniklerinin uygulaması da olacak. Eğitimin değişik bir bölümünün olacağını söyleyebilirim. Umarım üç gün boyunca yararlı işler olur.\"

Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk da öncelikli olarak katılımcılara başarılar dilerken, çok başarılı bir seminer olacağına inandığını da belirtti.

Seminerin açılışında Anadolu Efes Kondisyoneri Ozan Şirikçi, \'Genç Takım Sporcularının A Takıma Geçişlerinde Kuvvet Entegrasyonu\' eğitimi verdi. Şirikçi, altyapı oyuncularının ağırlık ve kuvvet yönünden A Takım seviyesine ulaşması için yapılması gerekenlerle ilgili bilgiler verdi.

   
_Emlak_3-1_Didim
didimpazar


Uyuşturucu Madde Yakalandı

Lösev Online Bağış Türleri

Balkonlardan Halı kilim vb silkeleme

Metamfetamin ele geçirildi

Didim Balıkçılar ve Manavlar Çarşısı Tamamlanmak Üzere

Turizm geliri %11,4 azaldı

Başkan Atabay Vatandaşlara Maske Dağıttı

Balkondan Kaçtılar


Baskan_Atabay_Vatandaslara_Maske_Dagitti
Başkan Atabay Vatandaşlara Maske Dağıttı..

11_Milyon_Fidan_Dikiliyor
11 Milyon Fidan Dikiliyor..

Didim_Belediyesi_Kacak_Yapilara_Izin_Vermedi
Didim Belediyesi Kaçak Yapılara İzin Vermedi..

Girisimlerde_Bilisim_Teknolojileri_Kullanimi_Artti
Girişimlerde Bilişim Teknolojileri Kullanımı Arttı..


sinyaller-com

twitter_didimhaber

didimpazar

_Emlak_3-1_Didim


Hamza_Saykan_Resim_Sergisi
Hamza Saykan Resim Sergisi..

Turizm_geliri__%11,4_azaldi_
Turizm geliri %11,4 azaldı ..

Tibbi_ve_Aromatik_yaglar_raflarda_yerini_aldi
Tıbbi ve Aromatik yağlar raflarda yerini aldı..