Aydem_ve_Gediz_Elektrik,_Dunyanin_en_iyi_ERP_sistemlerinden_biri_olan_SAP���ye_geciyor-didimhaber.net
13-03-2018

Aydem ve Gediz Elektrik, Dnyann en iyi ERP sistemlerinden biri olan SAPye geiyor

Aydem_ve_Gediz_Elektrik,_Dnyann_en_iyi_ERP_sistemlerinden_biri_olan_SAPye_geiyor

 

 

Türkiye enerji sektörünün önde gelen oyuncularndan Aydem ve Gediz, müterilerine daha hzl ve kaliteli hizmet sunabilmek adna dünyann en güçlü kurumsal kaynak planlama yazlm sistemlerinden olan SAP sistemine geçiyor. Aydem ve Gediz, yapt açklama ile SAP sistemine geçi sürecinden dolay, 16 Mart Cuma günü aktif olarak hizmet verilemeyeceini ancak müterilerinin tüm taleplerini Müteri likileri Merkezleri’nden yazl olarak alacan duyurdu.

 

zmir, Manisa, Aydn, Denizli ve Mula illerinde yaklak 4,8 milyon müteriye elektrik tedarik hizmeti sunan Aydem ve Gediz, 15 Mart Perembe günü saat 18.00 itibari ile dünyann en güçlü ERP çözümlerinden olan SAP sistemine geçiyor. Aydem ve Gediz, sistemlerini kullanc dostu ekranlara tayp var olan i süreçlerindeki manuel ilemleri minimize ederek müterilerine daha da kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmay hedefliyor.

 

Aydem ve Gediz, SAP sistemine geçi sürecinde müterilerinin madur olmamas adna letiim Merkezi ile 7/24 hizmet vermeye devam edecek

 

15 Mart Perembe günü Saat 18.00 itibari ile SAP sistemine geçi yapacak olan Aydem ve Gediz, yeni sisteme geçi sürecinde geçici olarak baz hizmetleri biliim sistemi üzerinden veremeyecek. Ancak müteriler tarafndan yaplan tüm bavurular Aydem ve

 

Gediz Müteri likileri Merkezleri’ndeki Müteri Temsilcileri tarafndan yazl olarak alnacak. Sistem üzerinden yaplmas gereken ilemlerin, biliim altyapsndaki sistem çalmasnn tamamlanmas ile gerçekletirilecei hakknda müterilere gerekli bilgilendirmeler de salanacak. Geçi süreci olarak öngörülen 16-17-18 Mart tarihlerinde 0850 800 0 186 numaral letiim Merkezi üzerinden 7/24 hizmet verilmeye devam edilecek.

 

SAP ile birlikte Sözleme Hesap Numaras Dönemi Balyor

 

Aydem ve Gediz müterilerinin, elektrik fatura ödemelerinde kullandklar tesisat numaras yerine artk Sözleme Hesap Numaras dönemi balyor. Müteriler artk kendilerine özel tanmlanacak Sözleme Hesap Numaralar ile bütün ilemlerini gerçekletirebilecek. Aydn, Denizli ve Mula illerinde yaayan Aydem müterileri www.aydem.com ve zmir ve Manisa illerinde yaayan Gediz müterileri ise www.gediz.com web sitelerini ziyarete ederek Sözleme Hesap Numaralarn örenebilecek.

   
ah_Emlak_Didim
didimpazar

Turkiye'nin lk Yerli Gne Hcresi

Didim Yerel Seim Sonular

Ege Blgesi Kariyer Fuar

Zeytin Aac Budama Kursu Sertifika Treni

Kuadasnda Aydem Snf Kitapl Oluturuldu

Aydn aryor

Gediz Elektrik CBܒdeki Konferansa Enerji Katt

Giriimcilikte nce Kadn


_Tedavi_goren_cocuklara_ve_ailelerine_muzik_performansi
Tedavi gren ocuklara ve ailelerine mzik performans..

Uluslararasi_6.Tarim_Fuari
Uluslararas 6.Tarm Fuar..

Didim_Emlakcilar_Listesi
Didim Emlaklar Listesi..

Turkiye'nin_Ilk_Yerli_Gunes_Hucresi
Turkiye'nin lk Yerli Gne Hcresi..


sinyaller-com

facebook_didimhaber twitter_didimhaber
didimpazar

Sah_Emlak_Ltd_sti_Didim
My_Eden_Didim


ADM_Elektrik_Dagitim'indan_Kizilay_Ile_Ornek_Isbirligi
ADM Elektrik Datm'ndan Kzlay le rnek birlii..

Aydin_Cagiriyor
Aydn aryor..

Bereket_Enerji_Grubunun_22._hidroelektrik_santrali_Akinci_HES_devreye_alindi
Bereket Enerji Grubunun 22. hidroelektrik santrali Aknc H..